فرض کنید در یک اتاق خصوصی مشغول انجام اکستنشن مژه هستید و در حالی که موزیک ملایمی در حال پخش شدن است، در آرامش کامل قهوه تان را می نوشید و کارتان را انجام می دهید. با انجام هر اکستنشن مژه که حدودا یک ساعت به طول می انجامد، می توانید به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن درآمد حدودی 500 تا 800 هزار تومان داشته باشید. زمان در دستان شماست و شغل شما که بخش مهمی از زندگی تان را تشکیل می دهد، اوقات مفرحی را برایتان به ارمغان خواهد آورد.
از طرفی با همه گیر شدن ویروس کرونا و تعطیلی آموزشگاه ها و برخی سالن های زیبایی، آموزش مجازی اکستنشن مژه فرصت بسیار مناسبی برای یادگیری است که می توانید از آن بهره مند شوید.

با یادگیری اکستنشن مژه می توانید شغلی جذاب و پردرآمد را تجربه کنید

همین الان ثبت نام کنید و به صورت مجازی اکستنشن مژه یاد بگیرید

آموزش مجازی اکستنشن مژه در سه جلسه برگزار و در آن تمامی مباحث از صفر تا صد آموزش داده می شود. مزیت آموزش مجازی اکستنشن مژه این است که شما در هر زمان و هر مکان به محتوا دسترسی دارید. علاوه بر این، دسترسی شما به صورت نامحدود بوده و هر زمان که خواستید می توانید به آن مراجعه کنید.

در جلسات آموزش مجازی اکستنشن مژه شما می توانید به صورت آنلاین با مدرس در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. در پایان کلاس مجازی آموزش اکستنشن مژه شما می توانید یک روز را به آموزش عملی اکستنشن مژه روی مدل زنده بپردازید و از این طریق تمام اشکالات خود را برطرف نمایید.

از جمله متدهای اکستنشن مژه که در این دوره آموزشی فرا خواهید گرفت به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  • اکستنشن مژه کلاسیک
  • اکستنشن مژه والیوم و مگا والیوم
  • اکستنشن مژه رنگی و فانتزی
  • اکستنشن مژه روسی
  • اکستنشن مژه کیم کارداشیان

اکستنشن مژه را زیر نظر بهترین مدرس یاد بگیرید و تمرین کنید

رفع اشکال و پشتیبانی آموزشی رایگان

ویژگی های کلاس آموزش مجازی اکستنشن مژه

+ پس از این آموزش شما به انواع متدهای اکستنشن مژه تسلط خواهید یافت.

+ روی افراد زیادی اکستنشن مژه انجام داده و به فوت و فن آن مسلط می شوید.

+ پس از گذراندن دوره آموزش اکستنشن مژه موفق به اخذ مدرک می شوید.

+ به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید و درآمد خود را افزایش دهید.

+ می توانید مدرک بین المللی خود را ترجمه کنید و در کشورهای خارجی نیز مشغول به کار شوید.

کلاس آموزش اکستنشن مژه
کلاس آموزش مجازی اکستنشن مژه

مدرس این دوره آموزشی کیست؟

پانته آ جلیلی، مدرس برتر اکستنشن مژه چندین سال سابقه کاری مستمر در این حوزه دارند و تاکنون کلاس های آموزشی حضوری و مجازی بسیاری را برگزار کرده اند.

تمامی موارد آموزش اکستنشن مژه در آکادمی پانته آ جلیلی به صورت کاملا اصولی و آکادمیکی تدریس می شوند. شما پس از اتمام دوره آموزش اکستنشن مژه می توانید به سرعت وارد بازار کار شده و از این طریق درآمد خود را چندین برابر کنید.

کلیه متدهای آموزش اکستنشن مژه برابر با جدیدترین تکنیک های روز دنیا و کمپانی های بزرگی همچون فی لش مری گلد لاندن لش و … هستند.

مزیت شرکت در کلاس های آموزش اکستنشن مژه پانته آ جلیلی این است که پشتیبانی نامحدود دارد و هنرجویان می توانند به صورت نامحدود و از طریق آنلاین و حضوری مشکلات خود را برطرف نمایند.

با ثبت نام در کلاس آموزش مجازی اکستنشن مژه از تخفیف های ویژه بهره مند شوید
آموزش تخصصی اکستنشن مژه با تخفیف 60 درصدی