آموزش ترکیب رنگ مو تافی شکلاتی

ترکیب رنگ مو تافی شکلاتی یکی از رنگ موهای شیک و جذاب است که آموزش مرحله به مرحله آن را در این ویدیو از سایت آرایار مشاهده خواهید کرد.

مراحل ترکیب رنگ مو تافی شکلاتی

این ترکیب رنگ مو را روی موی چند پایه انجام داده ایم. یعنی بعضی قسمت ها به پایه 7 و 8 دکلره رسیده و برخی دیگر نیز دارای پایه 6 دکلره است. برای حجم اصلی از رنگ مو شکلاتی شماره 5/7 وال وار استفاده می کنیم. سپس یک دوم حجم اصلی از رنگ مو تافی برند زوم آپ استفاده می کنیم. یک سوم حجم دوم نیز باید از رنگ مو صورتی زوم آپ استفاده کنیم.

مواد را با اکسیدان 6 درصد ترکیب کرده و روی موهای نم دار ماساژ می دهیم. پس از گذشت 20 دقیقه موها را آبکشی کرده و از نرم کننده وال وار برای شستشو و تثبیت رنگ مو استفاده می کنیم.

پس از رنگ و مش کردن موها، احتمال بروز آسیب، خشکی و وز شدگی موها بسیار افزایش می یابد. برای جلوگیری از این عوارض توصیه می شود از ماسک مو وال وار داخل حمام استفاده کنید. ماسک مو را باید هفته ای یک بار روی موهای مرطوب و فقط قسمت ساقه ماساژ بدهید و پس از 20 دقیقه آبکشی کنید.

همچنین، برای جلوگیری از دهیدراته شدن و بروز موخوره پس از رنگ و مش نیز بهتر است قبل از براشینگ از محصولات سرم مو دو فاز وال وار استفاده نمایید. سرم مو وال وار در دو نوع ارگان و جوجوبا در دسترس است. این محصول مانند یک لایه محافظتی روی تار مو قرار گرفته و از بروز آسیب ناشی از اتو مو و سشوار در براشینگ جلوگیری می کند.

همچنین در مورد ترکیب رنگ مو بخوانید:

ترکیب رنگ مو دارچینی

ترکیب رنگ مو شامپاینی نسکافه ای

ترکیب رنگ مو دودی شامپاینی

‫0/5 (0 امتیاز )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code