پاک کردن تاتو| روش های پاک کردن تاتو + فیلم ریموو تاتو

پاک کردن تاتو ابرو

گاهی پیش می آید افرادی از انجام تاتوهای قدیمی یا نا قرینه خسته شوند و به فکر پاک کردن تاتو بیافتند. روش های پاک کردن تاتو مختلف و هر کدام دارای مزایا و معایبی ست بنابراین در انتخاب روش پاک کردن تاتو ابرو باید دقت کرد و روشی را برگزید که کمترین میزان آسیب به پوست را داشته و ریموو تاتو را بهتر انجام دهد. با روش انتخابی، ریموو تاتو در چند جلسه انجام می شود و در هر جلسه چه مقدار رنگ از پوست بیرون کشیده می شود. پیگمنتری که ریموو تاتو را انجام می دهد چقدر مهارت و تجربه دارد و اینکه هزینه پاک کردن تتو چقدر است؟! در ادامه با روش های پاک کردن تتو با سایت آرایار همراه باشید.

پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو

تقریبا پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو در یک جلسه امکان پذیر ست زیرا در روش میکروبلیدینگ ابرو، رنگ تاتو در لایه های سطحی پوست وارد شده بنابراین خروج آن راحت و رضایت بخش تر خواهد بود. برای پاک کردن یکروبلیدینگ ابرو باید یکی از پیشرفته ترین متد پاک کردن تاتو را انتخاب کنید.

فیلم پاک کردن تاتو ابرو

بهترین روش سریع پاک کردن تاتو ابرو و بدن

امروز برای پاک کردن تاتو ابرو و بدن روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه با بررسی آنها به بهترین روش سریع پاک کردن تاتو ابرو و بدن اشاره شده است.

از بین بردن تاتو با لیزر 

ریموو تاتو با لیزر، دستگاه هایی مثل آر اف، پلاسما جت و … با در نظر داشتن نوع پوست و نوع رنگ و … امکان پذیر می باشد و پاسخ دهی نسبتا سریع دارد و روی تاتوهای تیره مانند مشکی و تاتو های بزرگ بدن  مناسب است. هزینه نسبتا کمتری دارد.
در ریموو تاتو با لیزر، بیشتر مناسب لب و ابرو ست. یک سری عوارض نادر مانند ایجاد زخم، تیره و روشن شدن پوست، امکان ایجاد سوختگی روی پوسترا نیز به همراه دارد. احتمال سفید شدن موی ابرو در اثر  از دست دادن رنگ دانگدانه و امکان سوزاندن رنگ در زیر پوست و ریزش ابرو را به دنبال خواهد داشت.عمل لیزر در چند جلسه ، چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد که قبل از آن بی حسی موضعی گذاشته می شود. از بین رفتن رنگ خیلی بستگی به میزان کاشت و غلظت رنگ دارد اما معمولا بین 10 الی 12 جلسه تا حد خیلی زیادی رنگ پاک می شود. فواصل میان جلسات بین 4 الی 8 هفته است.

ریموو تاتو با روش‌های گیاهی

ریموور یا اسید میوه که پایه آنها از اسید میوه گرفته شده است اثر تاتو را از بین می برند. این روش جزء روش های قدیمی پاک کردن تاتو محسوب می شود که پیگمنتر باید دوره آموزشی گذرانده و مهارت انجام آن را داشته باشد تا بدون عوارض و خطر و ایجاد گوشت اضافی و ورم، پاک کردن تتو را انجام دهد. این روش مناسب تاتوهایی با رنگ مشکی و قهوه ای نیست و عوارض آن برای ریموو رنگ تاتو های روشن کمتر است.

فیلم پاک کردن تاتو خط چشم

پاک کردن تاتو با مواد ارگانیک و پیگمنت آف

در ابتدا به مزایای پاک کردن تتو با مواد ارگانیک و پیگمنت آف اشاره می کنیم.

پاک کردن تاتو با ریموور ارگانیک و پیگمنت آف با شکستن کامل مولکول های رنگ و تخلیه کامل رنگ انجام می شود. در این روش بعد از گذراندن دوره کامل نقاهت اثری به جا نمی ماند. اثر پیگمنت آف فقط روی ناحیه دارای رنگ است. به ریشه ابرو و رنگدانه آن آسیبی نمی رساند. از معایب این روش هزینه بالا آن نسبت به روش های دیگر است و اگر اجرای آن توسط افراد غیر متخصص و بی تجربه انجام شود امکان ایجاد اسکار یا فرورفتگی و حساسیت پوستی وجود خواهد داشت. در صورت عدم مراقبت صحیح فرد نیز امکان ایجاد عفونت وجود دارد.

پاک کردن تاتو با کرم‌های پاک‌کننده تاتو

کرم های پاک کننده تاتو نیز وجود دارند که دارای ترکیبات شیمیایی مثل اسید تری کلروائوستیک هستند که به دلیل خطرناک بودن در منزل استفاده از آنها اصلا توصیه نمی شود و گاها در کلینیک های زیبایی برای درمان مشکلات پوستی قابل استفاده هستند. این کرم ها می توانند عوارض جانبی دردناک از قبیل: قرمزی، خارش، سوختگی، لایه برداری، اسکار دائمی، تغییر رنگ پوست دائمی، التهاب را داشته باشند

پاک کردن تاتو لب

ریموو خط لب

پاک کردن تاتو در یک جلسه

اصولا پاک کردن تاتو در یک جلسه  به وسعت و عمق ناحیه تاتو، انتخاب روش پاک کردن تاتو، نوع دستگاه و مهارت پیگنتر دارد. و اگر تمام موارد مطلوب باشد می توان گفت پاک کردن تاتو در یک جلسه برای  90 درصد افراد صورت می گیرد.

پاک کردن تاتو ابرو با لیزر 

همه رنگ های تاتو به راحتی با لیزر قابل ریموو نیستند. رنگ های قرمز، نارنجی، سبز و آبی، سفید و همرنگ پوست نسبت به رنگ های سیاه و قهوه ای سخت تر پاک می شوند. پاک کردن تتو با لیزر بین 10تا 12 جلسه متغیر است و مراقبت های خاصی برای ترمیم پوست نیاز دارد. دارای عوارضی مانند سوختگی پیگمنت های پوست،  قرمزی، خون مردگی، تاول و بعضی موارد واکنش آلرژیک به خصوص در مواردی که رنگ تاتو دارای سولفید جیوه باشد می توان اشاره کرد.

هزینه پاک کردن تاتو با لیزر 

هر چه جوهر تاتو تیره تر و پر رنگ تر باشد رفع آن به وسیله لیزر آسان تر می باشد. باید به این نکته نیز توجه کنید که تاتو های رنگی به مراتب سخت تر از تاتو های تیره به وسیله لیزر از بین می روند.
هزینه پاک کردن تاتو با لیزر به عوامل مختلفی مانند؛ شدت رنگ و جوهر تاتو، رنگ به کار گرفته شده در تاتو و تعداد جلسات لازم برای از بین بردن تاتو بستگی دارد.
در نظر داشته باشید با استفاده از لیزر نمی توان تاتو را به صورت کامل از روی پوست جدا کرد و همیشه رد کم رنگی از آن به جا می ماند. و پاک کردن تتو با لیزر در قسمت هایی از پوست که رنگ های تیره مانند سیاه و آبی استفاده شده  نتیجه ی بهتری نسبت به رنگ های قرمز، بژ، اسکین ورنگ های کرم که انرژی جذبی کمتری دارند، خواهند داشت.

فیلم پاک کردن تاتو خط لب

پاک کردن تاتو ابرو با مواد گیاهی 

پاک کردن تاتو ابرو با مواد گیاهی دوره نقاهت طولانی ندارد و تعداد جلسات ریموو تاتو به میزان رنگ مقدار اکسید آهن و سرب و عمق کاشت رنگ تاتو زیر پوست بستگی دارد.هر چه تتو تازه تر باشد زودتر تخلیه رنگ صورت خواهد گرفت زیرا نشست رنگ ها  در لایه های زیرین پوست کمتر است.

1- در روش پاک کردن تاتو ابرو با مواد گیاهی، از اسیدهای طبیعی میوه هایی چون چغندر، نیشکر، انگور نارس، آبلیمو و… رنگ را از زیر پوست کامل خارج می کنند.
2- آلوئه ورا یکی از مواد طبیعی و بسیار مفید برای حل بسیاری از مشکلات پوستی است که می‌توان از آن به عنوان یک پاک کننده طبیعی برای هاشور ابرو نیز استفاده کرد.
3- ترکیبی از آب لیمو و نمک یکی دیگر از روش‌های خانگی برای پاک کردن هاشور ابرو است.
4- ژل آلوئه ورا، ماست، نمک و عسل را به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید تا حالت چسبناک و یکدستی پیدا کنند و می توان بعنوان پاک کننده تاتو ابرو با مواد گیاهی از آن استفاده کرد.

پاک کردن تاتو با طب سنتی

در گذشته های نه چندان دور هنگامی که فردی تاتو می زد برای پاک کردن آن به دردسر های زیادی می افتد و سختی زیادی را باید تحمل می کرد. در این قسمت چند روش پاک کردن تاتو با طب سنتی را بیان می کنیم.

1- از نمک بعنوان لایه بردار پوست استفاده می کردند. محل تاتو را مرطوب می کردند و نصف لیوان نمک روی آن می ریختند و بعد با یک پارچه استریل گرم محل تاتو را می ساییدن.

2- در روش دیگر با محلول آب گرم و بوره ارمنی محل تاتو را شسته و بعد از خشک شدن پوست، سقز خالص را در عسل طبیعی حل کرده و روی موضع مورد نظر می نهادند. این ترکیب به مدت سه روز روی پوست قرار داشت و بعد آن را  برداشته و محل تاتو را با آب نمک شستشو می دادند.

3- یکی از روش های دیگر فروکردن عسل با سوزن خالکوبی به زیر پوست تاتو شده بود. این عمل باعث می شد تا پوست زخم شده و خورده شود.  بعد از زخم شدن برای بهبودی این زخم ها از پمادهای موثر استفاده کردند. البته این روش حتما باید توسط متخصص طب سنتی انجام می شد.

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر خبری از روش های قدیمی و سنتی  در رابطه با پاک کردن تتو وجود ندارد.

پاک کردن تاتو ابرو

پاک کردن تاتو ابرو

کرم حذف تاتو

کرم حذف تاتو نوعی کرم لایه بردار پوست است که با نام های مختلف در داروخانه ها وجود دارد. این کرم ها لایه بردار شیمیایی هستند که حتما باید در مراکز درمانی استفاده شوند نه در منزل و توسط شخص بی تجربه. استفاده از این کرم ها نتیجه مطلوبی نخواهد داشت. گاهی استفاده از آنها باعث واکنش های پوستی و یا خارش پوست می شوند.

بهترین مرکز پاک کردن تاتو

پاک کردن تاتو ابرو یا ریمور بسیار کار حساس و تخصصی ست زیرا باید  علاوه بر از بین بردن رنگ تاتو قدیمی، سلامت پوست هم حفظ شود. پس قبل از هر چیز باید بهترین مرکز پاک کردن تاتو را انتخاب کنید.

در مرکز تخصصی هاشور و پاک کردن تاتو دینا تقوی، پاک کردن تاتو با روش ارگانیک و ریموور پیگمنت آف انجام می شود. پاک کردن تاتو با این روش بدون هیچگونه عارضه ی پوستی، اسکار (فرورفتگی) کلوئید (گوشت اضافه)؛ تغییر رنگ (پخش رنگ) خواهد بود.

مزیت های پاک کردن تاتو با ریموور پیگمنت آف

 •  این ریموور به فولیکول موآسیب نمیزند.
 •  باعث تقویت و رشد موهای ابرو می شود.
 • باعث از بین رفتن قسمت های قرمز پوست می شود.

 هزینه ریموو تاتو در مرکز پاک کردن تاتو دینا تقوی

همانطور که گفته شد روش های مختلفی برای پاک کردن تتو وجود دارد، ریموو کردن تاتو بستگی به عمق تاتو، گستردگی جای تاتو و نوع مواد و دستگاهی که استفاده می شود و تعداد جلسات در افراد دارد.  مثلا هزینه پاک کردن تاتو  برای هر بیمار تفاوت دارد . اصولا بعد از جلسه مشاوره حضوری هزینه پاک کردن تاتو گفته می شود. هزینه پاک کردن تاتو از جلسه ای 900 هزار شروع می شود تا  3 میلیون تومان، که جلسه اول تعیین کننده هزینه پاک کردن تاتو خواهد بود.

تلفن مرکز ریموو میکروپیگمنتیشن و ریموو تاتو دینا تقوی 0919525677909175623507

Comments (2)

 • پگی
  1399-10-20

  تاتو کمر را هم میشه پاک کرد؟

  1. آرایار 1
   1399-10-21

   سلام دوست عزیز
   اگر پیش پیگمنت آرتیست حرفه ای و با تجربه برید با استفاده از مواد ارگانیک بله می تونند پاک کنند. با شماره خانم دینا تقوی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code