ست بهداشتی مردانه شامل چیست؟

کیف ست بهداشتی مردانه شامل چیست؟

کیف مخصوص لوازم بهداشتی مردانه از مهمترین و اصلی‌ترین وسایلی ست که برای حفظ ایمنی و بهداشت برای آقایان نیاز است. کاربرد کیف ست لوازم بهداشتی مردانه برای آنها برای استفاده روزمره، محل کار و آرایشگاه مردانه می باشد.

فرقی نمی کنه خانم باشید یا آقا، به هر حال داشتن یک کیف ست لوازم بهداشتی و آرایشی شخصی تضمین کننده سلامتی شماست.

لیست ست بهداشتی مردانه:

عطر،اسپری و مام از بین برنده عرق

تعریق کردن بدن در حالتی ممکن است استرس، فعالیت، محیط گرم و… برای از بوی عرق در امان باشید حتما عطر، اسپری، مام و دئودورانت ضد تعریق را در کیف ست لوازم بهداشتی خود به همراه داشته باشید تا بدون نگرانی در محیط و جلسات کاری و جلسات ناگهانی حاضر شوید.

کلینزر یا تمیز کننده صورت

استفاده از تمیز کننده صورت در پاک کردن صورت از چربی و روغن مفید است و از شستن صورت از آب و صابون راحت و مناسب تر است.

فوم یا خمیر ریش، ژیلت یا ماشین ریش تراش

ممکن است بدون برنامه ریزی در محیطی قرار گیرید که نیاز است صورت اصلاح شده و تمیز داشته باشید، بنابراین داشتن یک ژیلت یا ماشین ریش تراش بسیار نیاز است و از نگرانی شما در این رابطه می کاهد.

ژل موی سر

برای حالت دادن و خوش فرم کردن موها بعد از شستن سر نیاز است.

مرطوب کننده دست و صورت

شاید در مکان یا محیطی قرار بگیرید که باعث خشک شدن دست و صورت شما شود، برای جلوگیری از چروک شدن و خشک شدن پوست نیاز است یک کرم مرطوب کننده دست و صورت به همراه ست لوازم بهداشتی مردانه داشته باشید.

بالم لب و مرطوب کننده لب

داشتن بالم لب برای جلوگیری از خشکی لب و برطرف کردن آن بسیار پرکاربرد است.

مسواک، خمیردندان و نخ دندان، دهان شویه

برای حاضر شدن در هر جلسه مهم کاری و شخصی و.. داشتن هر سه اقلام درکیف ست لوازم آرایش مردانه ضرورس ست و نباید هرگز فراموش شود.

سوهان و ناخن گیر

حتما برای همه شکستن ناخن پیش آمده است، داشتن یک ناخن گیر و سوهان در مواقع لزوم از آسیب به ناخن جلوگیری می کنهد. وقتی ناخن به جایی گیر می کند یا اصطلاحا بر می گردد، با داشتن سوهان و ناخن گیر می توان، فرم و حالت مناسب به ناخن داده و از گیر کردن ناخن به لباس و …. جلوگیری کرد.

پرزگیر لباس

لباس ها در اثر تماس با اشیاء دچار پرزگرفتگی می شود. به هم راه داشتن یک پرزگیر باعث می شود در فرصت مناسب پرزها را از روی لباس پاک کنید.

آینه جیبی، شانه، برس و قیچی کوچک

آینه و شانه، برس و قیچی کوچک از سایر لوازمی ست که باید در ست لوازم بهداشتی مردانه وجود داشته باشد.
دستمال کاغذی و حوله

یک بسته دستمال کاغذی جیبی و حوله یکی از مواردی است که حتما باید در کیف آقایان وجود داشته باشد.

پک بهداشتی مردانه هیدرودرم

شرکت پارس حیان به عنوان واحد پیشرو در تهیه و تولید محصولات مراقبت از پوست و مو، نظر به نیاز بازار و استقبال چشمگیر آقایان در استفاده از محصولات مراقبت از پوست و مو، پس از تحقیق و بررسی اقدام به تولید محصولات تخصصی پوست و مو ویژه آقایان در برند هیدرودرم نموده است.

برند هیدرودرم آقایان با 15 محصول تخصصی مراقبت از پوست و مو بر اساس آخرین استاندارهای جهانی طراحی، فرموله و تولید شده است. برند هیدرودرم در کارنامه خود تولید محصولات اختصاصی برای گروه های مختلف از جمله گروه محصولات هیدرودرم لیدی، گروه محصولات هیدرودرم بیبی را داشته است.بری خرید این محصولات اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code