پودر دکلره وال وار | قیمت مشخصات روش مصرف پودر دکلره

بهترین مارک پودر دکلره

پودر دکلره خوب

پودر دکلره

از پودر دکلره برای بی رنگ کردن موی سر و رسیدن به پایه دلخواه، برای ایجاد رنگ موی روشن روی سراستفاده می شود. حساسیت این روشن کردن مو با پودر دکلره بالاست و برای جلوگیری از آسیب به مو و پوست سر حتما باید این کار توسط متخصص کاربامواد و یک پودر دکلره خوب انجام شود.

عملکرد پودر دکلره چگونه است؟

هنگامی که پودر دکلره با اکسیدان ترکیب می شود و روی موها قرار می گیرد، باعث می شود رنگدانه های طبیعی از تارهای مو خارج شود.

رنگ مو جدید

رنگ مو روشن

چگونه از آسیب دیدن موها به هنگام دکلره کردن جلوگیری کنیم؟

 • اما اگر موقع دکلره‌ مو، بدرستی از موها مراقبت کرده باشید، می‌توانید از آسیب دیدگی جلوگیری کرده و ظاهر آن را سالم نگه دارید.
 • استفاده صحیح و به جا از شماره های اکسیدان و داشتن یک پودر دکلره خوب و زمان مکث مناسب می تواند بدون هیچ نگرانی موهای شما را به پایه مو دلخواه برساند.
 • همیشه قبل از دکلره کردن مو برای جلوگیری از حساسیت و التهاب، بهتر است چند روز از شستن موها گذشته باشد تا پوست سر چربی طبیعی خود را بدست آورده باشد. دکلره را ابتدا روی قسمتی از مو‌ها آزمایش کنید. ممکن است دچار حساسیت شوید که در این صورت از مصرف آن خودداری کنید.
 • هنگام دکلره به طور مداوم باید مو را کنترل کنید. اگر تکه‌ای از مو را کشیدید و کش آمد بلافاصله باید مو را بشویید.
 • تا چند هفته بعد از دکلره از رفتن به استخر خودداری کنید.
 • به یاد داشته باشید که موی دکلره شده نسبت به گرما و نور آفتاب حساس‌تر است. پس سعی کنید زیاد از اتوی مو و شسوار بطور مداوم استفاده نکنید.
 •  استفاده از ماسک مو و روغن های نظیر آرگان و … را فراموش نکنید.
 • حتما حتما حتما از پودر دکلره خوب استفاده کنید. در ادامه پودر دکلره وال وار ،  قیمت، مشخصات، روش مصرف پودر دکلره عالی نیز بررسی شده است.

بهترین پودر دکلره چیست؟

پودر دکلره باعث روشن شدن موها می شود اگر از بهترین پودر دکلره مو استفاده کنید سلامت موها را تضمین کرده اید. در هنگام خرید پودر دکلره خوب چند مورد را در نظر داشته باشید. پودر دکلره مرغوب بوی بد و زننده ندارد. پودر دکلره خوب بدون گاز و غبار است جهت تست این موضوع می توانید پودر دکلره را با فاصله درون ظرف بریزد اگر غبار بلند نشد پودر دکلره خوبی انتخاب کرده اید. اگر پودر دکلره با کیفیت خریداری کرده باشید هنگام ترکیب با اکسیدان ها نباید کف کند و بعد از دکلره کردن، به موها آسیب نمی رساند.

رنگ مو هایلایت

هایلایت مو

مشخصات پودر دکلره وال وار

پودر دکلره وال وار در دو رنگ پودر دکلره سفید و پودر دکلره آبی می باشد. این محصول در بسته بندی 500 گرمی در بازار موجود است. این پودر بدون غبار و گاز است و دارای بوی بد نمی باشد. در هنگام ترکیب شدن با اکسیدان کف نمی کند و به هیچ عنوان به موها آسیب نمی زند و بدون مشکل موها را روشن می کند. دارای چربی ست که باعث براق شدن و درخشانی موهای دکلره شده می شود و حاوی کراتینه است و بعد از استفاده موها زبر و دمیج نمی شود. علاوه بر نرمی و لطافت مو با ایجاد یک لایه نامریی بر سطح مو از آسیب رساندن به موی سر جلوگیری می کند و ضد زردی مو می باشد. بهترین پودر دکلره موها را در مدت زمان کوتاه به پایه بالا می رساند بدون اینکه به موها آسیب بزند. اگر موها قبلا دکلره شده باشند، بدون سوختگی و دمیج شدن مو، موها را به پایه رسانده و آنها را دکلره می کند.

کاربرد پودر دکلره آبی و سفید

پودر دکلره آبی دارای دانه های آبی ست که باعث می شود رنگ نارنجی و زردی موها از بین برود. پودردکلره و آبی و سفید دارای قدرت روشن کنندگی یکسان هستند. پودر دکلره آبی برای موهای سالم استفاده می شود. زیرا سریع موها را به پایه رسانده و بسیار قوی ست. معمولا برای موهای سالم و دارای رنگ طبیعی از پودر دکلره آبی استفاده می شود. این محصول، بهترین پودر دکلره ضد زردی و ضد قرمزی ست و برای موهای ضخیم و قوی کاربرد دارد.

پودر دکلره سفید برای موهای حساس، نازک و قبلا رنگ شده مناسب است و پودر دکلره ضعیف محسوب می شود. این پودر تا زمانی که روی موها باقی بماند به موها آسیب نمی رساند. پودر دکلره سفید از نوع پودرهای پر مصرف می باشد.

پودر دکلره بنفش چیست و چه کاربردی دارد؟

پودر دکلره بنفش یکی از انواع مختلف پودرهای دکلره است که استفاده از آن منجر به خنثی شدن زردی مو می شود. پودر دکلره بنفش را بهتر است زمانی که قصد دارید موها را به پایه دکلره بالایی برسانید، استفاده نمایید. به این ترتیب که ابتدا بسته به جنس و نوع موها از پودر دکلره آبی یا سفید وال وار استفاده می کنیم و در شارژ دوم از پودر دکلره بنفش به کار می بریم. از آنجایی که آخرین پیگمنتی که از موها جدا می شود همان رنگ زرد است، با استفاده از پودر بنفش به راحتی از روی موها برداشته شده و از زردی یا نارنجی شدن آن جلوگیری می کند.

رنگ مو آمبره

رنگ مو آمبره بالیاز

روش مصرف پودر دکلره

برای روشن کردن موها از پودر دکلره استفاده می کنیم تا با استفاده از آن پیگمنت های طبیعی مو در ساختمان مو پراکنده و از آن خارج شوند. اگر تصمیم به روشن کردن موها بیش از 4 درجه دارید با استفاده از پودر دکلره می توانید این کار را انجام داده و بعد از به پایه رساندن مو، رنگ موی مورد نظر را روی مو استفاده کنید.

بعد از خرید بهترین مارک پودر دکلره، در یک ظرف غیر فلزی مقدار یک حجم از پودر را با دو حجم از اکسیدان  مخلوط کنید.

موها را تقسیم بندی کرده و با استفاده از فرچه مناسب مخلوط به دست آمده را روی دسته های باریکی از مو بمالید تا تمام موها پوشانده شوند. از نوک موها شروع کنید چون دیرتر از بقیه قسمت های مو رنگ می گیرند. اگر می خواهید کل موها را دکلره کنید نوک موها را دکلره کنید بعد از 20 دقیقه ریشه موها را دکلره کنید تا نوک موها رنگ متفاوتی پیدا نکنند. وقتی موها به پایه مورد نظر رسید می توانید رنگ مورد نظر را روی موها بذارید.

قیمت پودر دکلره خوب

استفاده از پودر دکلره خوب و با کیفیت به موها آسیب نمی زند. خوشبختانه پودر دکلره وال وار بعنوان بهترین پودر دکلره شناخته شده است و مورد استفاده بسیاری از متخصصین رنگ و مش قرار گرفته است. پودر دکلره وال وار در بسته بندی 500 گرمی و فرموله شده از لابراتوار کاراسا اسپانیا و استفاده از مواد مرغوب تولید شده است. دکلره وال وار با ایجاد لایه محافظتی از آسیب زدن به موها جلوگیری می‌کند. قیمت پودر دکلره 280 هزار تومان می باشد.

روش مراقبت از موها بعد از دکلره کردن

 • بعد از دکلره کردن مو استفاده از نرم کننده  و شامپوهای مناسب موهای رنگ و دکلره شده استفاده کنید. تا موها نرم و لطیف شده و هنگام شانه زدن موها کشیده نشود.
 • از سشوار و اتومو بطور مداوم استفاده نکنید. حرارت زیاد باعث خرد شدن و شکننده شدن و ریزش موها می شود.
 • از کریساتال مو، ماسک مو مناسب و روغن های مناسب مو مانند روغن زیتون، روغن بادام، روغن نارگیل و روغن آرگان جهت تقویت و محافطت مو استفاده کنید
 • زود به زود موها را دکلره نکنید تا موها خشک و شکننده نشود.
 • ویتامینه کردن و کراتین کردن و یا پلکس تراپی و استفاده از رنگ های بدون آمونیاک می تواند دوباره شادابی و سلامت موهای شما را برگرداند البته فراموش نکنید که انجام این کارها توسط متخصص کاربامواد با تجربه انجام شود.

معرفی پودر دکلره خوب خارجی

پودر دکلره وال وار دارای ترکیبات و فرمولاسیون اسپانیایی است. تمام مواد و متریال پودر دکلره وال وار از کشور اسپانیا وارد ایران می شوند و در کشورمان بسته بندی و ارسال می گردند. یکی از مزایای پودر دکلره وال وار این است که غبار ندارد؛ به این معنی که از فاصله 30 سانتی که مشغول ریختن پودر در کاسه رنگ هستید، هیچ گونه غباری را مشاهده نخواهید کرد.

پودر دکلره وال وار به دلیل این که ضد حساسیت می باشد، طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. این پودر به محض ترکیب شدن با اکسیدان، هیچ گونه کف و پفی از خود بروز نمی دهد. همان طور که احتمالا می دانید، برندهای نامرغوب پودر دکلره بلافاصله پس از ترکیب با اکسیدان کف یا پف می کنند. در صورتی که پودر دکلره وال وار به هیچ عنوان این گونه نخواهد بود.

در ترکیبات پودر دکلره وال وار از انواع روغن های طبیعی استفاده شده است تا از مو در برابر آسیب های ناشی از خشکی و شکنندگی موها جلوگیری کند. به همین دلیل شما پس از دکلره کردن، با موهایی درخشان و براق مواجه خواهید شد.

پودر دکلره بدون آمونیاک چه برندی خوبه؟

یکی از مزایایی که پودر دکلره وال وار دارد و موجب وجه تمایز آن با سایر پودر دکلره ها شده، عاری از هر گونه مواد شیمیایی خطرناک از جمله آمونیاک است. پودر دکلره بدون آمونیاک یک محصول کاملا باکیفیت و ایمن است که استفاده از آن باعث می شود احتمال آسیب رسیدن به موها به حداقل برسد. همچنین، علاوه بر این که موها را به پایه روشن می رساند، نرمی و طراوت موها را نیز حفظ کرده و از وز شدن و دهیدراته شدن آن جلوگیری می کند.

قیمت پودر دکلره پیمانه ای چقدر است؟

معمولا پودر دکلره را می توان در حجم 500 گرمی خریداری کرد. اما اگر این حجم از پودر دکلره برای شما کارایی چندانی ندارد، می توانید آن را در حجم کمتر نیز خریداری نمایید. برای این کار باید پودر دکلره پیمانه ای را خریداری نمایید. به طور کلی پودر دکلره 35 گرمی وال وار که یک پیمانه محسوب می شود را می توانید با قیمت 18 هزار تومان خریداری نمایید.

شاید محصولات زیر را برای دکلره کردن مو نیاز داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code