۰
  هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.
 • دستیار ناخن کار چه وظایفی دارد؟

  دستیار ناخن کار چه وظایفی دارد؟

  پیش تر در یک ویدئو به طور مفصل در مورد دستیار ناخن کار توضیح داده بودیم که اگر آن ویدئو را ندیدید به شما پیشنهاد می کنیم که آن را از دست ندهید. برای مشاهده ویدیو دستیار ناخن بشم یا نشم؟ کلیک کنید.
  وقتی که می خواهید به عنوان دستیار استخدام شوید باید ابتدا از وظیفه ی خود به عنوان یک دستیار مطلع شوید. برای آگاهی پیدا کردن نسبت به وظایف این شغل با ما در سایت آرایار همراه باشید.

  آشنایی با وظایف یک دستیار ناخن کار


  این ویدئو که با همکاری سرکار خانم غزل پرنیان ضبط شده، به شما اطلاعاتی در مورد وظایف یک دستیار اطلاع می دهد.
  زمانی که شما به عنوان دستیار ناخن کار شروع به کار می کنید، همکار شما فعالیت شما را بر اساس نیاز خود تعیین می کند که با توجه به آن وظایف دستیار ناخن به دو دسته تقسیم می شود:
  دسته اول : در این دسته شما فقط برای امور سوهان کشی و زدن لاک ژل استخدام می شوید. اگر تازه شروع به کار کردید و هنوز دست شما روان نشده، این مورد مناسب شماست و به شما کمک می کند که در مدت زمان کوتاهی در امور سوهان کشی حرفه ای شوید. اما بدی یک دستیار ناخن کار در این قسمت این است که شما وظیفه ی دیگری در انجام امور کاشت ناخن ندارید و در بقیه ی امور کند می شوید. به همین خاطر ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر تصمیم دارید دستیار سوهان کشی شوید، نهایتا برای این کار کافی می باشد.
  دسته دوم: در این دسته ناخن کاران به دستیاران خود این فضا را می دهند که در تمامی لاین ها فعالیت کنند و همانطور که شما مهارت خود را در تک تک لاین ها افزایش می دهید، مشتریان نیز به مرور به شما اعتماد می کنند و کم کم راضی می شوند که شما به طور مستقل کار آنها را انجام دهید. در این حالت شما بدون صرف هزینه و داشتن دغدغه ی جذب مشتری، از یک دستیار ناخن کار به یک ناخن کار حرفه ای تبدیل می شوید.

  آموزش های لازم برای یک دستیار چیست؟

  • آشنایی با شکل کلی ناخن و قسمت های مختلف آن
  • آموزش روش درست سوهان کشیدن به ناخن
  • آشنایی با سوهان برقی و روش استفاده از آن
  • آشنیایی با انواع مختلف مدل ناخن
  • آموزش لاک زدن به ناخن ها با روش درست و اصولی


  امیدواریم اگر می خواهید دستیار ناخن کار شوید با دیدن این ویدئو بهتر وظایف و حقوق خود را بشناسید.


  <strong>غزل پرنیان</strong><br><br><strong>مدرس کاشت و طراحی ناخن</strong><br><strong><br></strong>
  غزل پرنیان

  مدرس کاشت و طراحی ناخن


  والوار
  آخرین کلاس آموزش درمان مو