آموزش ترکیب رنگ مو بلوند عروسکی

ترکیب رنگ مو بلوند عروسکی از جمله رنگ و مش های پرطرفدار بخصوص در خانم های ایرانی است. برای این ترکیب رنگ مو جذاب باید ابتدا موها را به پایه 9 دکلره رساند. سپس از رنگ مو طلایی شماره 9.3 وال وار در حجم اصلی و نصف آن از رنگ مو طبیعی شماره 8 استفاده می کنیم. در مرحله بعد، حدود 10 سانت از رنگ مو بلوند فوق روشن برند زوم آپ به شماره 901 و به میزان مناسب اکسیدان 6 درصد را با مواد ترکیب می کنیم. 

برای دانستن میزان دقیق اکسیدان، باید به نوشته های روی رنگ مو توجه داشته باشید. در برند وال وار، حجم اکسیدان باید 1.5 برابر حجم رنگ مو باشد. برای کسب نتیجه بهتر، توصیه می شود برند رنگ مو و اکسیدان یکی باشند. اگر از چند برند رنگ مو استفاده می کنید، همیشه باید نسبت ترکیب رنگ مو و اکسیدان را از روی رنگ اصلی انجام دهید.

ترکیب رنگ مو بلوند عروسکی را روی موهای نم دار ماساژ داده و پس از 15 دقیقه مکث آبکشی می کنیم. جهت افزایش دوام رنگ مو، می توانید حین آبکشی موها از نرم کننده وال وار استفاده نمایید. استفاده از نرم کننده برند وال وار نه تنها موها را آبرسانی و لطیف می کند، بلکه از خاصیت تثبیت کنندگی رنگ مو نیز برخوردار است و ماندگاری آن را تا حد قابل توجهی افزایش خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code