از بین بردن رفله سبز مو با رنگساژ نسکافه ای

معمولا به دلیل این که در ترکیب رنگ مو از خنثی کننده مانند واریاسیون استفاده نمی شود، رفله سبز، زرد یا نارنجی به وجود می آید. همچنین، استفاده از رنگ مو و پایه اشتباه نیز در ایجاد رفله سبز موثر خواهد بود. برای از بین بردن رفله سبز مو، راهکارهای بسیاری وجود دارد که استفاده از شامپو شیمیایی، دکوپاژ کردن و همچنین رنگساژ رایج ترین آنها هستند. در این آیتم با نحوه رنگساژ کردن برای از بین بردن رفله سبز مو آشنا خواهید شد.

برای کاور کردن رفله سبز مو با استفاده از رنگساژ، می توان از حجم اصلی رنگ مو نسکافه ای وال وار شماره 8.47 استفاده کرد. نصف حجم اصلی از رنگ مو شکلاتی شماره 6.7 وال وار و نصف حجم دوم از رنگ مو طبیعی شماره 7 به کار می بریم. سه الی چهار سانت شرابی بنفش شماره 6.20 و اکسیدان 6 درصد وال وار را نیز به مواد اضافه کرده و خوب مخلوط می کنیم. این ترکیب رنگ مو را باید روی موهای نم دار قرار دهیم.

برای تثبیت رنگ مو بهتر است موها را تا 72 ساعت نشویید. توجه داشته باشید که برای شستشوی رنگساژ به هیچ عنوان نباید از شامپو استفاده کرد. به جای شامپو، سعی کنید از نرم کننده وال وار استفاده کنید. این محصول قابلیت تثبیت رنگ مو را نیز دارد و بافت مو را نرم و درخشان می کند. به این صورت که قبل از شستشوی رنگساژ از روی موها، آن را با نرم کننده ماساژ داده و سپس آبکشی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code