فیلم آموزش هایلایت مو | نکات هایلایت مو

ترفندها و نکات طلایی هایلایت مو

فیلم هایلایت مو در خانه

در این آیتم از وب سایت آرایار که پیش رو دارید، به ارائه 3 نکته مهم و کاربردی در مورد هایلایت مو خواهیم پرداخت. هایلایت مو از جمله تکنیک های رنگ و مش پرطرفدار اما دشوار است. به همین دلیل باید کلیه ترفندها و نکات آن را بدانید تا بهترین نتیجه حاصل شود. در ادامه فیلم آموزش هایلایت مو به همراه نکات کاربردی با ما همراه باشید.

نکته اول فیلم آموزش هایلایت مو

شاید برای شما هم پیش آمده که پس از هایلایت کردن موها، زمانی که موها را به صورت دم اسبی در بالای سر می بندید هیچ نشانی از هایلایت ها در پشت مو دیده نشود. برای این که بعد از دم اسبی بستن موها، هایلایت ها به خوبی قابل مشاهده و نمای زیبایی داشته باشد باید شلال پشت سر را از پشت گوش تا قسمت میانی گردن جدا کنید.

نکته دوم فیلم آموزش هایلایت مو

یکی از نکات مهم و اساسی در هایلایت مو، تقسیم بندی موها است. اگر می خواهید هایلایت شما شیک و زیبا از آب در بیاید، باید لایه های نازکی از مو را به صورت افقی جدا کنید. سپس روی لایه نازکی که جدا کردید، شلال می زنیم. شلال انواع مختلفی دارد که در فیلم فوق آموزش کامل آن را مشاهده خواهید کرد.

نکته سوم فیلم آموزش هایلایت مو

و نکته آخری که باید حین هایلایت کردن مو به آن دقت داشته باشید، اختلاف رنگ هایلایت با پایه مو است. به طور کلی بهتر است از لحاظ تناژ، رنگ هایی که برای هایلایت و پایه مو در نظر می گیرید هماهنگ باشند. می توانید رنگ ها را با تناژ مشابه و اختلاف 3 شماره انتخاب کنید تا بهترین نتیجه حاصل شود.

معرفی بهترین مرکز آموزش رنگ و مش

آموزشگاه های بسیاری جهت آموزش شاخه های مختلف آرایشگری از جمله رنگ و مش وجود دارند. اما آموزشگاهی که تمام شاخه ها را تحت پوشش قرار دهد و از بهترین اساتید دوره دیده در کشورهای خارجی استفاده کند، بسیار انگشت شمار است. آکادمی آرایشگری محمدی به مدیریت خانم ملیحه محمدی است که در آن می توانید کلیه لاین های آرایش و زیبایی را تحت نظر بهترین اساتید کشور آموزش ببینید. برای شرکت در کلاس آموزش رنگ مو و همچنین سایر کلاس های آرایشی می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

شماره-تماس-آکادمی-محمدی
شماره-تماس-آکادمی-محمدی

همچنین در مورد رنگ و مش بخوانید:

با آموزشگاه مراقبت زیبایی محمدی بیشتر آشنا شوید

فیلم آموزش شانتاژ مو

فیلم آموزش شیدینگ مو

فیلم آموزش رنگساژ مو در خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code