۰
  هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.
 • فیلم معرفی انواع ضد آفتاب و کاربرد هر یک

  فیلم معرفی انواع ضد آفتاب و کاربرد هر یک

  ضد آفتاب فیزیکی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

  همه چیز درباره ضد آفتاب شیمیایی

  به طور کلی، ما دو نوع ضد آفتاب فیزیکی و شیمیایی داریم که هر کدام خواص و ویژگی های منحصر بفردی دارند. در ادامه این آیتم از وب سایت آرایار به بررسی این دو نوع ضد آفتاب خواهیم پرداخت.

  ضد آفتاب فیزیکی چیست؟

  ضد آفتاب فیزیکی با نام های معدنی، مینرال و طبیعی نیز شناخته می شود. این محصول حاوی تیتانیوم دی اکساید و زینک اکساید است. این نوع ضد آفتاب از لحظه ای که روی پوست قرار می گیرد، آن را از اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند. این موضوع هم در مورد اشعه UVA و هم اشعه UVB صدق می کند. ضد آفتاب فیزیکی منجر به بسته شدن منافذ باز پوست نمیشود. اما یکی از مشکلاتی که دارد این است که کمی سنگین بوده و روی پوست سبک نیست. همچنین ضد آب نبوده و با تعریق پاک شده و رد سفیدی روی پوست قرار می دهد.

  خواص انواع ضد آفتاب فیزیکی

  ضد آفتاب فیزیکی ضد حساسیت بوده و مصرف آن منجر به بروز واکنش های آلرژیک نخواهد شد. یعنی این محصول برای افراد دارای پوست حساس بسیار مناسب است. 

  ضد آفتاب شیمیایی چیست؟

  یکی دیگر از انواع ضد آفتاب شیمیایی است که حاوی محصولات ارگانیک بر پایه کربن بوده و مصرف آن باعث می شود اشعه UV روی پوست تبدیل به گرما و بخار شود و جذب آن نشود. ضد آفتاب شیمیایی نسبت به نوع فیزیکی، سریع تر و راحت تر جذب پوست می شود. علاوه بر این، قابلیت ترکیب با پپتایدها و آنزیم ها را خواهند داشت. 

  خواص ضد آفتاب شیمیایی

  ضد آفتاب شیمایی ضد آب و ضد تعریق بوده و برای افرادی که زیاد عرق می کنند یا شناگر هستند، بسیار مفید است. همچنین، این نوع ضد آفتاب را می توان با انواع آنزیم و پپتایدها ترکیب و مواد مغذی بیشتری به پوست منتقل کرد. 

  با این تفاصیل، این شما هستید که قبل از تهیه و مصرف انواع ضد آفتاب باید ابتدا نوع پوست و کاربرد محصول را مد نظر داشته باشید تا بهترین نتیجه حاصل شود. امیدواریم این ویدئو مورد توجه تان قرار گرفته باشد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات پوست و زیبایی بهترین متخصص و مدرس خانم فرناز هروی می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

   

  شماره تماس مدرس و متخصص مراقبت های پوستی
  شماره تماس مدرس و متخصص مراقبت های پوستی

  همچنین بخوانید:

  با نمونه کارهای بهترین مدرس و متخصص پوست و زیبایی آشنا شوید

  کلاس آموزش مراقبت های پوستی صفر تا صد

  کلاس آموزش اسیدتراپی پوست

  والوار
  آخرین کلاس آموزش درمان مو