مصاحبه با پیگمنت آرتیست حرفه ای یگانه رحمانی

مصاحبه با پیگمنت آرتیست حرفه ای یگانه رحمانی

مصاحبه با پیگمنت آرتیست حرفه ای یگانه رحمانی

هاشورزن خوب در تهران 

معرفی پیگمنت آرتیست حرفه ای یگانه رحمانی 

خانم یگانه رحمانی بعنوان هاشورزن خوب در تهران مدت هاست که در زمینه میکروپیگمنتیشن و تاتو فعالیت دارند. ایشان دوره های آموزش پیشرفته میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ  را زیر نظر مدرسین برجسته میکروپیگمنتیشن و در بهترین آموزشگاه میکروپیگمنتیشن و آرایش دائم گذرانده و دارای مدرک فنی حرفه ای هستند.

بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران  09124992775

خدماتی که پیگمنت آرتیست حرفه ای یگانه رحمانی ارائه می دهند

خانم یگانه رحمانی هاشورزن خوب در تهران هستند که بصورت حرفه ای با استفاده از جدیدترین تکنیک های روز در محیطی استریل، با ابزار و وسایل استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو، بن مژه، میکروپیگمنتیشن چشم، تاتو خط لب، ترمیم میکروپیگمنتیشن و ریموو هاشور و تاتو را انجام می دهند.

هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ

تلفن هاشورزن حرفه ای در تهران  09124992775

هزینه هاشور ابرو طبیعی و هاشور ابرو که تاتوی قدیمی دارد چقدر است؟

هزینه میکروپیگمنتیشن ابرو طبیعی 400هزار تومان و هزینه هاشور ابرو که تاتوی قدیمی قبلا انجام داده 500 هزار تومان است. که این قیمت با توجه به پارامترهایی مثل نوع پوست و… می تواند کمی متفاوت باشد.

​آیا قیمت میگروپیگمنتیشن چشم با بن مژه و خط چشم پایین متفاوت است؟

قیمت میکروپیگمنتیشن چشم 500 هزار تومان است. هزینه تاتو خط چشم پایین 100 هزار تومان است. قیمت بن مژه 400 هزار تومان می باشد.

تلفن پیگمنت آرتیست حرفه ای در شمال تهران  09124992775

آیا میکروپیگمنتیشن نیاز به ترمیم دارد و هزینه ترمیم میکروپیگمنتیشن چقدر است؟

بله تمام خدمات میکروپیگمنتیشن نیاز به ترمیم دارد که فقط هزینه رنگ تاتو گرفته می شود و برای ترمیم هاشور ابرو، ترمیم تاتو لب، ترمیم میکروپیگمنتیشن چشم 200 هزار تومان دریافت می شود.

هاشور لب 

تاتو خط لب شمال تهران

قیمت هاشور ابرو هایلایت چقدر است؟

برای هزینه هاشور ابرو هایلایت 400 هزار تومان دریافت می شود.

برای میکروپیگمنتیشن لب چقدر هزینه دریافت می کنید؟

هزینه میکروپیگمنتیشن لب 600 هزار تومان می باشد.

آیا در زمان ترمیم هاشور ابرو امکان تغییر مدل وجود دارد؟ و چه مدت زمانی برای تغییر مدل هاشور ابرو می توان اقدام کرد؟

ممکن است مدل هاشور ابرو که فرد زده شده بعد از گذراندن دوره التیام و بهبودی زخم مورد پسند شخص نباشه یا قصد تغییر مدل را داشته باشد. با گذشت 3 هفته که کاملا ابروها و پوست بهبودی پیدا کرده باشد می توان نسبت به تغییر مدل ابرو اقدام کرد.

هاشورزن خوب در قیطریه  09124992775

هاشور ابرو طبیعی

ریموو هاشور ابرو با چه روشی توسط خانم یگانه رحمانی هشورزن حرفه ای انجام می شود و  پاک کردن هاشور چقدر زمان بر است؟

پاک کردن هاشور ابرو و تاتو قدیمی با تکنیک جدید بنام پلاسما جت توسط ایشان انجام می شود. و به راحتی با تکنیک پیشرفته پلاسما جت تاتوهای قدیمی ریموو و اصلاح می شود حالت کادری و بدرنگی تاتو،  فرم و مدل را تغییرداده می شود. این پروسه دوران بهبودی 6 ماهه دارد و امکان دارد پاک کردن هاشور به یک یا دو جلسه نیاز داشته باشد.
یکی از کاربردهای میکروپیگمنتیش اصلاح تاتوهای قبلی از نظر شکل و هم از نظر مدل است و می توان حالت کادری و بدرنگی های تاتوهای قبلی را اصلاح و تبدیل به هاشور کرد.

پیگمنت آرتیست حرفه ای 

هاشور ابرو

توصیه پیگمنت آرتیست حرفه ای یگانه رحمانی برای موفقیت در این حرفه 

برای موفقیت در این حرفه باید یک مثلث را در نظر بگیرید. ضلع اول بسیار مهم است آموزش فوق تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ از پایه تا پیشرفته زیر نظر بهترین مدرس تاتو و انتخاب آموزشگاه تخصصی میکروپیگمنتیشن و تاتو که باعث می شود، تمام فوت و فن ها و نکات ظریف میکروپیگمنتیشن و تاتو آموخته شود.
ضلع دوم پیدا کردن مهارت و تجربه کافی پیگمنت آرتیست و آپدیت بودن با جدیدترین تکنیک های میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ که شامل تکنیک های اجرای میکرو ، روش کار با  دستگاه ها و ابزارهای جدید می باشد.
ضلع سوم، کامل بودن و به روز بودن تجهیزات و ابزار میکروپیگمنتیشن و تاتوست، کیفیت آنها بسیار مهم است. مثلا استفاده از رنگ تاتو ارگانیک و با کیفیت که امروزه رنگ های گیاهی بدون آسیب تر هستند و با پوست سازگاری بیشتری دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

شماره تلفن مرکز میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ یگانه رحمانی 09124992775

مطالب مرتبط 

بهترین مرکز هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ در تهران

مزایا و معایب هاشور ابرو

پاسخ به سوالات هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ

هاشور ابرو چگونه انجام می شود؟

مرکز تخصصی هاشور ابرو در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code