داستان آرایار شاپآرایار شاپ از کجا آمد؟ قراره چکار کنه؟ در آینده چه می‌شود؟

فروشگاه اینترنتی آرایشی آرایار در زمستان 1398 پس از یک دورهمی جذاب زمستانی به‌دنیا اومد. ما توی اون جشن بیشتر درباره زیبایی، سلامتی، درخشندگی روح و قدرتمندشدن خانم‌ها حرف زدیم و به این نتیجه رسیدیم که اگه قرار باشه کیفیت زندگی خانم‌های ایرانی بهتر از همیشه بشه باید سرویسی بسازیم که فقط محصول نفروشه، بلکه به همه در سراسر ایران کمک کنه که زندگی‌ اجتماعی و اقتصادی‌شون هم رشد کنند.
خب ما سالها بود که با سالن‌های زیبایی و آموزشگاه‌های آرایشگری کار می‌کردیم و البته همچنان در کنارشون هستیم اما این برای رسیدن به اون هدف کافی نبود. چیزی بیشتر، چیزی به اسم آرایارشاپ به‌دنیا اومد. 

آرایارشاپ فقط یه فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی نیست. آرایارشاپ یه مرکز فروش، کسب درآمد و آموزش تخصصی هم هست. با اینکه ابتدا بیشتر به خانم‌ها فکر کرده بودیم اما گروه آرایار هم برای آقایان و هم خانم‌ها به یک اندازه تلاش می‌کنه.
آرایارشاپ ابزار و محصولات آرایشی و بهداشتی مورد نیاز همه مصرف‌کنندگان، هنرجویان دوره‌های آرایشگری و سالن‌های زیبایی را آنلاین می‌فروشه پس شما در هر وضعیتی که باشید در خدمتتون هستیم.
ولی فقط فروش؟ قطعاً نه! آرایارشاپ مرکز کسب درآمد هم هست. فرقی هم نمی‌کنه شما یه تامین کننده بزرگ محصول باشید و چه یه خانم خانه‌دار یا آرایشگر زبردست که دوست دارید درآمدتون رو افزایش بدید، ما برای هر کدوم از اشخاص و افراد سرویس‌های جداگانه‌ای ارائه کردیم. دوست دارید بیشتر بدونید؟ پس یه سر به صفحه تماس با ما بزنید.
اما این تمام ماجرای آرایارشاپ در فاز اول نیست. هدیه گروه آرایار به شما، آموزش‌های تخصصی و مجازی هست که هر کسی در هر کره خاکی که باشه می‌تونه روی سایت آرایار ببینه و بعد از گذروندن دوره مدارک معتبر داخلی و بین‌المللی بگیره.

فروشگاه اینترنتی آرایار هنوز دختر کوچکیه ولی مامان‌ بزرگ و قدرتمندی داره که براش نقشه‌های هیجان‌انگیز زیادی داره، آرایار یه یار مهربونه و می‌خواهد این مهربونی رو به یه اندازه بین تمام آدمها پخش کنه به همین دلیل در آینده نه چندان دور قراره کمک‌یار تمام خریداران لوازم آرایشی و بهداشتی و مدیران سالن‌های زیبایی باشه که بهترین‌های دنیا رو بتونن درب منزل خودشون تحویل بگیرن.

خدمات ویژه فروشگاه اینترنتی آرایارهمه چیز را برای دیدن لبخند و رضایت شما فراهم کرده‌ایم.

مشاوره از متخصصان
برای خرید یا استفاده محصول متخصصان پاسخگوی شما هستند
روش‌های متنوع پرداخت
آنلاین، کارت به کارت، نقدی حتی اقساطی فراهم است.
حمل رایگان
ارسال سفارش بیشتر از ۲۰۰ هزار تومان رایگان است.
پشتیبانی 24/7
7 روز هفته، 24 ساعته در کنارتان هستیم
‫0/5 (0 امتیاز )
‫0/5 (0 امتیاز )