پانته آ جلیلی
مدرس اکستنشن مژه
خانم پانته آ جلیلی یکی از بهترین مدرسان اکستنشن مژه هستند که در دو لاین خدمات و آموزش مشغول به کارند. ایشان به جدیدترین تکنیک های اکستنشن مژه مسلط هستند و بیش از ده سال سابقه کاری در این حوزه دارند.

آدرس:
تهران، محدوده جردن

گالری تصاویر

خانم پانته آ جلیلی مدرس اکستنشن مژه، لیفت و لمینت مژه و همچنین لیفت و لمینت ابرو هستند. ایشان مدارک بین المللی خود را از بهترین اساتید دنیا دریافت کرده اند و به جدیدترین تکنیک های اکستنشن و لیفت روز دنیا مسلط هستند.
هنرجویانی که در کلاس اکستنشن مژه یا لیفت و لمینت مژه و ابرو خانم جلیلی شرکت می کنند، پس از پایان دوره موفق به دریافت مدرک بین المللی می شوند و می توانند در بهترین سالن های زیبایی مشغول به کار شوند.
کلاس-آموزش-اکستنشن-مژه
خدمات-اکستنشن-مژه
خانم جلیلی علاوه بر لاین آموزش به خدمات اکستنشن مژه و همچنین لیفت و لمینت مژه و ابرو نیز می پردازند. در ادامه با خدمات مرکز تخصصی ایشان آشنا خواهید شد.
- انواع اکستنشن مژه کلاسیک، والیوم، روسی، گربه ای، سنجابی، مگاوالیوم و ...
- اکستنشن مژه رنگی، فانتزی و فشن
- لیفت و لمینت مژه با بهترین و مرغوب ترین مواد
- لیفت و لمینت ابرو با بهترین و مرغوب ترین متریال

فیلم آموزش مجازی اکستنشن مژه

آموزش مجازی اکستنشن مژه

امروزه اکستنشن مژه به یکی از مشاغل پردرآمد آرایشگری تبدیل شده است. اگر شما هم به دنبال شغل پشت میز نشینی هستید و می خواهید خودتان رئیس خودتان باشید و درآمد بالایی کسب کنید، اکستنشن مژه یکی از بهترین گزینه ها است.

علاقه مندانی که ساکن شهرستان هستند و نمی توانند در کلاس های حضوری اکستنشن مژه شرکت کنند یا هنرجویان تهرانی که علاقه مندند در منزل و بدون صرف وقت و هزینه زیاد دوره آموزش اکستنشن مژه را بگذرانند، این کلاس مجازی را از دست ندهند.

مطالب مرتبط

آموزش های مجازی

نظرات مشتریان

سارا یزدانی
سارا یزدانی@username
Read More
من همیشه برای انجام اکستنشن مژه پیش پانته آ جون میرم و خیلی راضیم به شما هم پیشنهاد می کنم
nastaran
nastaran@username
Read More
من چند بار لیفت و لمینت مژه رو پیش خانم جلیلی انجام دادم و راضی بودم باز هم مراجعه خواهم کرد
نازی بانو
نازی بانو@username
Read More
تمام رشته های اکستنشن مژه، لیفت مژه و لیفت ابرو رو از پانته آ جلیلی آموزش دیدم و با مدرک معتبری که بهم دادن الان تو یکی از سالن های زیبایی خوب شهر مشغول به کار هستم
Previous
Next

سوالات و نظرات شما