بهترین مارک سرم ضد ریزش مو بانوان کدامه؟

بهترین مارک سرم ضد ریزش مو بانوان کدامه؟

سرم تقویت کننده و ضد ریزش مو و ابرو فولیکا
معرفی بهترین لوسیون ضد ریزش مو ایرانی


یکی از مشکلاتی که در بین خانم ها رایج است و نیز باعث نگرانی بانوان و آقایان می شود مشکل ریزش مو می باشد. ریزش مو در بعضی از خانم ها باعث مشکل کم پشتی و حتی طاسی مو می شود. ریزش مو به دلایل مختلفی مانند، بالا رفتن سن، بیماری ، ژنتیک، زایمان و … ممکن است به صورت دائمی و یا شاید موقت باشد. ریزش مو حالت طبیعی حدود 100 تار مو در روز می باشد. 

لوسیون و سرم ضد ریزش مو و ابرو فولیکا تقویت کننده موی بانوان


برای ریزش مو چی خوبه؟ از چه محصولاتی برای جلوگیری از ریزش مو استفاده کنیم؟

برای جلوگیری از ریزش مو و ابرو بهتر است از تقویت کننده ها و لوسیون های ضد ریزش مو استفاده کنید. سرم های ضد ریزش مو دارای انواع ویتامین های ضروری و مواد مغذی می باشند که این ترکیبات برای برای ریشه مو ضروری هستند. 


علت ریزش مو چیه؟

ریزش مو و ابرو دلایل بسیاری دارد که می تواند بر اثر اختلالات هورمونی، سیستم ایمنی بدن، کمبود آهن، رژیم های غذایی، استفاده از محصولات غیر استاندارد مو، استفاده از مواد صاف کننده و یا فر کننده مو، مواد آرایشی  و ….. باشد. هر گونه موادی که باعث ضعیف شدن پیاز و ریشه مو شود باعث ریزش مو شده و ممکن است در هر سنی افراد با آن مواجه شوند. 


ترکیبات سرم ضد ریزش مو چی باشه بهتره؟ ویژگی یک سرم تقویت کننده مو و لوسیون ضد ریزش مو خوب چیست؟

سرم و لوسیون تقویت کننده مو باید حاوی انواع ویتامین های مورد نیاز مو، عصاره های گیاهی، زینک، بیوتین، پروتیئن و … باشد. یک سرم تقویت کننده باید از بافت سلولی پوست محافظت کرده و باعث تقویت کراتین مو و نیز افزایش رشد موهای جدید نیز شود.


مزایای استفاده از سرم ضد ریزش مو ایرانی چیست؟

سرم ضد ریزش مو ایرانی نسبت به محصولات خارجی قیمت مناسبی داشته و ترکیبات این محصول دارای کیفیت بالایی می باشد. سرم ضد ریزش مو و ابرو ریشه موها را تقویت کرده و نیز از ریزش موی سر و ابرو جلوگیری می کند.

سرم ضد ریزش مو و لوسیون تقویت کننده مو فولیکا بهترین مارک ضد ریزش مو ایرانی


بهترین سرم ضد ریزش مو و لوسیون تقویت کننده مو و ابرو کدام است؟

برای تقویت و رشد موها محصولات گوناگونی در بازار عرضه می شود. یکی از محصولاتی که از ریزش مو جلوگیری کرده و نیز باعث تقویت مو و پوست کف سر می شود لوسیون تقویت کننده مو و ابرو فولیکا می باشد. این لوسیون بر اساس الگوی ریزش موی بانوان و اقایان تولید می شود. این محصول باعث تقویت گردش خون شده و از بافت سلولی پوست سر محافظت می کند. سرم و لوسیون ضد ریزش مو فولیکا از ترشح بیش از حد پوست سر جلوگیری کرده و فرآیند رشد موها را بالا می برد. 
سرم تقویت کننده و ضد ریزش مو و ابرو فولیکا فاقد مواد شیمیایی و سرطان زا بوده و مشکلات پوستی و زیبایی مو را بر طرف می کند.  

بهترین مارک سرم و لوسیون ضد ریزش مو ایرانی ویژه بانوان


چرا سرم ضد ریزش مو و ابرو فولیکا خوبه؟  لوسیون ضد ریزش مو فولیکا حاوی چه ترکیباتی است؟

لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش مو و ابرو فولیکا حاوی گلیکو پروتئین، عصاره بورداک، عصاره سیر، عصاره لیکوریس، عصاره آویشن، زینک گلوکونات، ویتامین های B6،B3، بیوتین و پرو ویتامین B5 می باشد. سرم ضد ریزش مو فولیکا باعث تقویت ریشه مو شده و از ریزش مو جلوگیری می کند.
لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش موی سر و ابروی فولیکا باعث ایجاد جریان گردش خون شده و فرآیند اکسیژن رسانی و تغذیه را تحریک می کند. این مارک از سرم و تقویت کننده موجب تقویت ساختار کراتین مو شده و نیز ترشح چربی سر را تنظیم می کند. این سرم مواد مغذی مو را تامین کرده و با افزایش لاستیسیته و رطوبت مو باعث می شود رشد موها افزایش پیدا کند.


ویژگی‌های لوسیون و سرم تقویت کننده و ضد ریزش مو و ابرو فولیکا مخصوص بانوان

دارای ویتامین های B6 ، B3 و بیوتین
حاوی گلیکو پروتئین، عصاره بورداك ،عصاره سير،عصاره ليكوريس، عصاره آويشن، زينك گلوكونات
تقویت کننده مو و ابرو
ضد ریزش مو و ابرو
تنظیم ترشح چربی سر
تسریع در فرآیند رشد مو
 

روش مصرف لوسیون و سرم تقویت کننده و ضد ریزش مو و ابرو فولیکا

یک بار در روز مصرف لوسیون تقویت کننده فولیکا کافی است. لوسیون ضد ریزش مو و تقویت کننده  سر و ابرو فولیکا را می توانید بر روی پوست سر مرطوب و خشک اسپری کنید. 6 پاف از تقویت کننده را روی دست ریخته و کف سر و ساقه مو را به آرامی ماساژ دهید. سپس بدون نیاز به شستشو می توانید موهای خود را فرم و حالت دهید. 
جهت جلوگیری از ریزش ابرو بهتر است دو پاف از محصول را روی انگشت خود اسپری کرده و ابروها را به آرامی ماساژ دهید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code