مدل آرایش دخترانه ساده و شیک| ویدیو آموزش آرایش دخترانه

 مدل آرایش دخترانه ساده و شیک

آموزش آرایش دخترانه

نکات مهم برای مدل آرایش دخترانه ساده و شیک  

همه دختر خانم ها دوست دارند به خود رسیده و با آرایش زیباتر شوند و در عین حال چهره طبیعی خود را حفظ کنند.

یک مدل آرایش دخترانه ساده و شیک می تواند هم جذاب و هم متفاوت باشد.

آموزش آرایش دخترانه با چند نکته مهم

enlightenedاگر دارای جوش یا لک هستید می توانید برای پوشش آنها می توانید از کانسیلر استفاده کنید. رنگ کانسیلر را دقیقا همرنگ پوست انتخاب کنید. برای رفع سیاهی دور چشم و کبودی زیر چشم نیز می توانید از کانسیلر استفاده کنید.

enlightenedفونداسیون برای یکدست کردن و یکرنگ کردن سطح پوستت استفاده می‌شود اگر دارای پوست ناصاف هستید می توانید از آن استفاده کنید.که اگر پوست چربی دارید به جای فونداسیون‌های کرمی و مایع، از پنکیک استفاده کنید.

enlightenedاز خط چشم به گونه ای استفاده کنید که فقط حالت چشم ها را پررنگ تر نشان دهد. خط چشم باریک و ظریف برای مدل آرایش دخترانه ساده و شیک مناسب است.

enlightenedاگر دارای مژه های بلند و مشکی هستید می توانید فقط از ریمل بدون خورده مژه و تنها برای تیره تر کردن و جداساختن مژه ها از هم استفاده کنید، اول از عرض مژه ها و بعد از آن هم تنها مژه های بالا را ازطول ریمل بزنید.

enlightenedبا برس ابرو، ابروها را به سمت بالا بکشید و حالت دهید

enlightenedبرای اینکه جای اصلی رژگونه را پیدا کرده و خط گونه ی خود را برای رژگونه زدن در نظر بگیرید کاملا گونه ها را به داخل بکشید و سپس روی همان نقاط فرو رفته به سمت بالا با برس پهن و مخصوص رژ گونه بزنید.

enlightenedپس از رژگونه از برس قبلی پودر صورت دوباره استفاده کرده و پس از کشیدن روی گونه ها برای محو کردن رژگونه و مخلوط شدن دو رنگ صورت و گونه آن را روی تمام نقاط صورت حتی پشت چشم ها نیز بکشید و تنها با یک براق کننده ی لب گلبه ای چهره ای شیک و طبیعی اما زیبا داشته باشید

در این ویدئو یک مدل آرایش دخترانه ساده و شیک توسط خانم سمیرا داسار آموزش داده شده، آن را مشاهده نمایید.

enlightenedجهت شرکت در کلاس های آموزش تخصصی گریم و میکاپ یا دریافت خدمات تخصصی میکاپ با شماره 09124546781 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code