هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ  چیست؟ | میکروبلیدینگ به روش فیروز |  مزایای میکروبلیدینگ ابرو ۱۱۶۸

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

میکروبلیدینگ ابرو چیست و چه تفاوتی با میکروپیگمنتیشن دارد؟

مزایای میکروبلیدینگ ابرو

             مدرس و کارشناس میکروپیگمنتیشن 

 

هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی ابروها است که از طریق قلمی که متشکل از چندین سوزن است ، خطوط نازک و باریکی شبیه به تار موهای طبیعی ابرو را با استفاده از رنگدانه ها در نواحی خالی ابرو ایجاد می کند . این تکنیک سبب پرتر به نظر رسیدن ابروها می شود و زیبایی آن را دو چندان می کند. مناسب برای افرادی ست که ابروهای تو خالی و کم پشت دارند و میخواهند فقط حالت ابروهایشان بهتر و زیباتر دیده شود.

 

فیبروز ابرو یعنی چه؟

هاشور ابرو به روش فیبروز

مزایای میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

 ابروها طبیعی و زیبا به نظر می رسند و در صورتی که یک فرد حرفه ای این کار را انجام دهد، می تواند حالت صورت را بهتر نشان دهد. نتیجه میکروبلیدینگ 3 تا 6 ماه باقی مانده و در صورت تمایل فرد باید آن را تکرار کند.
بعد از اتمام میکروبلیدینگ، زمان زیادی برای ترمیم پوست نیاز نیست و فرد می تواند بلافاصله به کارهای روزمره خود بپردازد.

 

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن چیست؟

هاشور ابرو با دو روش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن انجام میشود و تنها در  فاکتورهای مختلفی با یکدیگر تفاوت دارند. از جمله این فاکتورها میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 

وسایل مورد استفاده در میکروبلیدینگ 

میکروبلیدینگ فیبروز بصورت دستی و توسط قلم بلید که ابزاری غیر الکتریکی و بدون موتور است انجام ميشود . بلید دارای سوزنهایی یک بار مصرف در مدل های فلت یا اسلوپ است که فشار دست سوزن ها را بر روی پوست حرکت داده و کار طراحی را انجام می دهد. در صورتیکه میکروپیگمنتیشن با استفاده از دستگاه و قلمی دیجیتال و دارای موتور برقي با قابلیت تنظیم دور موتورانجام ميشود.

 

میزان نفوذ رنگ در غشای پوست

رنگ استفاده شده در میکروبلیدینگ تنها به میانه غشای پوست نفوذ کرده و عمق زيادي ندارد از این رو میکروبلیدیگ روشی نیمه دائمی است. با این که در میکروپیگمنتیشن رنگ در لایه های عمیق پوست نفوذ ميکند به همین علت اثرات آن ماندگاری طولانی تری گاهی تا 5 سال دارد.

 

 میزان طبیعی شدن ابروها بعد از اتمام کار

در میکروبلیدینگ، رنگ بصورت خط به خط، شبیه به تار موهای ابرو و هم جهت با آن ولی در میزان های متمایز ریز و درشت کشیده ميشود از این جهت نسبت به میکروپیگمنتیشن که در آن تمام قاب ابرو از جوهر پر ميشود ، جلوه ای طبيعي تر به ابرو ها می بخشد.

 

 دوره بهبودی و هزینه میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ نسبت به میکروپیگمنتیشن در زمان کوتاه تری بهبود می یابد بعلاوه این که هزینه کم تر دوام کوتاهتری هم دارد. به همین علت میتوان بعنوان روشی کمتر تهاجمی براي ایجاد طراحی طبيعي ابروها به شمار میرود .

هاشور ابرو طبیعی

هاشور ابرو

 

مدت ماندگاری میکروبلیدینگ

به علت تزریق سطحی تر مواد در پوست در روش میکروبلیدینگ ابرو، میتوان گفت میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی براي زيبايي ابروها محسوب می شود این در حالیست که در شیوه میکروپیگمنتیشن به علت تزریق عمقی تر مواد در پوست ابرو، حالت جدید آن نسبت به فیبروز دائمی تر میباشد.

 

 

مراقبت های قبل از میکروبلیدینگ

1-روز انجام فرآیند میکروبلیدینگ ورزش نکنید

2- آفتاب نگیرید یا با صورتی که دچار افتاب سوختگی شده به مرکز موردنظر براي انجام میکروبلیدینگ مراجعه نکنید.

-3- 24ساعت پیش از انجام میکروبلیدینگ بعضی داروها، از جمله آسپیرین، نیاسین، ویتامین Eیا ایبوپروفن استفاده نکنید.

4- در روز انجام فرآیند الکل و کافئین استفاده نکنید.

5-  3 روز قبل از میکروبلیدینگ ابروهایتان را رنگ نکنید

6-  توجه داشته باشید در حین قائدگی حساسیت شما بیش تر خواهد بود.

 

هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ

هاشور ابرو طبیعی

 

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

1- توصیه ميشود پس از میکروبلیدینگ نواحی اطراف ابرو را بطور ملایم با استفاده از پنبه و سرم نمکی تمیز کنید

2- از کرم هایی که براي شما تجويز شده است بطور منظم استفاده کنید به صورتی که هر 4 ساعت یک بار آن را تمدید کنید

3- تا یک هفته بعد هم از انجام فعالیت هایی که باعث ميشود ابروها خیس شود مانند ورزش کردن و یا آب زدن به اطراف ابروها جلوگیری نمائید.

نگران تیرگی بیش از حد ابروها بلافاصله بعد از میکروبلیدینگ فیبروز نباشید چرا که حداقل 30% از آن به مرور کمرنگ شده و حالت طبيعي تری بخود می گیرد.

 

میکروبلیدینگ به روش فیبروز چگونه است؟

میکروبلیدینگ به روش فیبروز یک تکنیک جدید است که با تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن، انجام می شود. در روش نانو فیبروز، ظرافت کار همانند میکروبلیدینگ و دوام همانند میکروپیگمنتیشن خواهد بود. 

سوزن های مورد استفاده در روش نانو فیبروز، تفاوت فاحشی با سوزن های میکروپیگمنتیشن دارند. در واقع، این سوزن ها بسیار نازک تر و ظریف تر هستند. 

برای انجام هاشور فیبروز، ابتدا ابروها را به کمک عدد پی و جام چهره طراحی می کنیم. انتهای ابرو را نیز بر اساس استخوان صورت و لب در نظر می گیریم. سوزن نانو فیبروز یا طلایی، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و باید برای هر مشتری تعویض شود.

پس از این که خطوط ابرو را ایجاد کردیم، ماسک رنگ را می گذاریم. بعد از مکث دو الی سه دقیقه، ماسک را پاک کرده و خطوط را دوباره تکرار می کنیم. در مرحله بعد، دوباره باید از سوزن میکروپیگمنتیشن استفاده کنیم. 

 

تفاوت میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو

اگر تمایل دارید تفاوت میکروبلیدینگ و فیبروز را بدانید فیلم را مشاهده کنید

 

قیمت فیبروز ابرو چقدر است؟

هزینه فیبروز ابرو با توجه به نوع مدل هاشور متفاوت است. از آن جایی که متد فیبروز از جمله جدیدترین روش های تاتو ابرو به حساب می آید، نسبت به سایر روش ها نظیر میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن قیمت بیشتری خواهد داشت. این روش نیاز به مراجعه دوباره و ترمیم نیز دارد که هزینه آن کمتر از هاشور ابرو خواهد بود.

 

معرفی هاشورزن حرفه ای غرب تهران

 در مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن  نگار مایلی  علاوه بر خدمات فوق تخصصی درفضایی کاملا ایمن و استاندارد جهت انجام آموزش میکروپیگمنتیشن و  آموزش میکروبلیدینگ برای هنرجویان عزیز فراهم شده است. با تعیین وقت قبلی و مشاوره رایگان از جدیدترین تکنیک های میکروپیگمنتیشن در مرکز میکروپیگمنتیشن نگار مایلی واقع در سعادت آباد بهره مند شوید.


کافی است با شماره  مرکز میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ نگار مایلی  تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی و تعیین وقت حضوری استفاده نمایید. 09122505417

 

 

مطالب مرتبط با هاشور ابرو

فیلم آموزش هاشور ابرو طبیعی مرحله به مرحله

هاشور ابرو به روش فیبروز چیست؟

هاشور ابرو یا تتوی هاشوری چیست؟

‫0/5 (0 امتیاز )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code