تست پودر دکلره سفید وال وار

در این آیتم قصد داریم آموزش به پایه رساندن مو با پودر دکلره سفید وال وار را خدمت شما همراهان گرامی ارائه دهیم. از آنجایی که تارهای مو بسیار نازک هستند، کار خودمان را با اکسیدان 6 درصد آغاز می کنیم. چنانچه شرکت تولید کننده پودر دکلره، اکسیدان را نیز روانه بازار کرده بود بهتر است که از همان برند استفاده شود. در واقع، ترجیحا باید از اکسیدان همان برند پودر دکلره استفاده کرد که وال وار بهترین گزینه برای این کار است.

پودر دکلره وال وار از کیفیت بالایی برخوردار بوده و بدون هیچ گرد و غباری است. نسبت ترکیب پودر و اکسیدان را می توانید از روی بسته بندی چک کنید. میزان اکسیدان باید به حدی باشد که پس از ترکیب با پودر دکلره، قوام آن مانند ماست باشد. چنانچه قصد دارید موهای طبیعی و از قبل دکلره نشده را موادگذاری کنید، باید 20 دقیقه مکث دهید و سپس موها را چک کنید. در صورت نیاز می توانید مواد دکلره را روی موهای شارژ کنید.

هنگام شارژ مجدد مواد دکلره، ابتدا کمی آب روی موها اسپری کنید. سپس با یک حوله نم دار مواد را از روی موها بردارید و اقدام به موادگذاری مجدد نمایید. در این مرحله می توان پودر دکلره را با اکسیدان 9 درصد ترکیب کنید و روی موها قرار دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code