آموزشگاه آرایشگری ویونا
به مدیریت خانم ملیکا اکبری
آرایشگاه و آموزشگاه آرایشگری ویونا واقع در شرق تهران محدوده پیروزی و دارای بیش از 10 سال سابقه است. در این مرکز کلیه خدمات آرایشی و همچنین آموزش انواع لاین های زیبایی ارائه می شود.

آدرس:
پیروزی(مترو خط 4 ایستگاه نبرد )، چهارراه كوكا كولا، انتهای خیابان 21 متری دهقان ، كوچه رضا علی، نبش مجتمع فرهنگی روح الله، پلاک 86

گالری تصاویر

گالری ویدیوها

آموزشگاه آرایشگری ویونا در شرق تهران محدوده پیروزی واقع شده و دارای بیش از 10 سال سابقه آموزش و ارائه خدمات آرایشی است. لیست لاین های آموزشی این آموزشگاه معروف به شرح زیر است:
- آموزش آرایش و گریم عروس
- آموزش تخصصی رنگ و مش
- آموزش اپیلاسیون بدن
- آموزش کاشت و طراحی ناخن
- آموزش تاتو صورت و آرایش دائم
- آموزش پاکسازی و فشیال تخصصی پوست
کلاس-آموزش-آرایشگری
خدمات-آرایش-زیبایی-شرق-تهران
هنرجویانی که در کلاس های آموزشی آموزشگاه آرایشگری ویونا شرق تهران شرکت می کنند، در پایان دوره آموزشی موفق به اخذ مدرک می شوند و می توانند در بهترین سالن های زیبایی مشغول به کار شوند. آموزشگاه آرایشگری ویونا از بهترین مدرسان و متخصصان دوره دیده در کشورهای خارجی برای لاین آموزش استفاده می کند. همچنین به هنرجویان مدرک بین المللی و قابل ترجمه اعطا می شود تا در صورت تمایل در کشورهای خارجی مشغول به کار و ادامه فعالیت شوند.

کلاس های آموزشی

مطالب مرتبط

نظرات مشتریان

فیروزه
فیروزه@username
Read More
زمانی که می خواستم سالن تاسیس کنم یه دوره آموزش آرایش عروس اومدم آموزشگاه ویونا و الان بعد از چند سال دوباره برای آپدیت می خوام مراجعه کنم
زهرا شمس آبادی
زهرا شمس آبادی@username
Read More
آمورشگاه ویونا یکی از بهترین هاست من چند سال پیش اینجا تاتو یاد گرفتم و الان یکی از حرفه ای ترن هام
faranak beauty
faranak beauty@username
Read More
viyona is the best
Previous
Next

سوالات و نظرات شما