۰
  هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.
 • رنگ موی بلوند کاکائویی را با این ترکیب بساز

  رنگ موی بلوند کاکائویی را با این ترکیب بساز

  رنگ موی شکلاتی و رنگ موی کاکائویی دو رنگی هستند که در سال های اخیر استقبال کنندگان زیادی داشته اند اما در برخی از موارد افراد انواع متفاوت رنگ شکلاتی و رنگ کاکائویی را با یکدیگر اشتباه می گیرند. مهمترین فرق رنگ موی شکلاتی و کاکائویی در تناژ رنگی آنها است. رنگ موی شکلاتی نسبت به رنگ کاکائویی دارای تناژ قرمزی بیشتری است، به همین دلیل میزان گرمی رنگ بیشتر است.  در این ویدئو از عروس هیرکالر رنگ موی بلوند کاکائویی را مشاهده می کنید که امیدواریم از تماشای آن نهایت لذت و بهره را ببرید.

  ترکیبات لازم رنگ کاکائویی

  رنگ موی کاکائویی 6/85 وال وار حجم اصلی
  رنگ موی شنی مرواریدی 12/213 وال وار 1/3 حجم اصلی

  رنگ کاکائویی به چه پوستی می آید؟

  طیف رنگی قهوه ای که رنگ مو شکلاتی و کاکائویی نیز شامل آن می شوند برای اغلب افراد مناسب هستند، به همین خاطر همه می توانند از این رنگ مو بهره ببرند. اما قانونی در انتخاب رنگ مو وجود دارد، آن هم این است که افرادی با رنگ پوست سرد رنگ های گرم را انتخاب کنند و برعکس، به همین دلیل می توانیم بگوییم که این دو رنگ از جمله رنگ هایی هستند که به دلیل گرم بودن اغلب برای افرادی که رنگ پوست سردی دارند بسیار مناسب است. هر چند که رنگ پوست صورت در انتخاب رنگ مو تأثیر بسیار زیادی دارد، رنگ چشم، فرم صورت و ترکیب کلی چهره نیز در این انتخاب حائز اهمیت هستند.

  رنگ موی کاکائویی چه برندی خوب است؟

  رنگ موهای دنی وان، بیول، پرستیژ، البورا، مارال و لورال از بهترین مارک‌های کاکائویی هستند. در این ویدئو ترکیب رنگ موی بلوند کاکائویی را با رنگ موی وال وار مشاهده می کنید. باید بگوییم که رنگ موی وال وار به دلیل ترکیب بی نظیری که دارد، نزد افراد زیادی محبوبیت پیدا کرده است. در ادامه به برخی از ویژگی های رنگ موی وال وار می پردازیم:

  • قدرت پوشش دهی بالا
  • وجود کراتین
  • حای ویتامین
  • حاوی جوانه گندم و آلووئه ورا
  • دارای روغن زیتون
  • قدرت پوشش دهی بالای این رنگ مو نگرانی رنگ نگرفتن موهای سفید را از بین می برد.
  • به علت وجود موادی مثل کراتین و روغن های گیاهی بعد از استفاده از رنگ مو وال وار،  موها شفاف و لطیف است.
  والوار
  آخرین کلاس آموزش درمان مو