۰
  هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.
 • ترکیب رنگ مو برای پایه 6 دکلره

  ترکیب رنگ مو برای پایه 6 دکلره

  پایه رنگ موی 6 جزء پایه های پرطرفدار است که با رنگدانه های زرد و نارنجی دیده می شود. این پایه از رنگ مو می تواند برای رنگ کردن موها در زمینه قهوه ای، قرمز و … فوق العاده باشد. انتخاب ترکیب رنگ مو روی پایه 6، می تواند برای کسانی که به رنگ موهای خود اهمیت می دهند، حائز اهمیت باشد. چرا که اگر یک رنگ موی نامناسب را برای پایه 6 انتخاب کنید، احتمالا به آن نتیجه دلخواهی که مد نظر دارید، نخواهید رسید. به طور مثال، برای رنگ کردن موها با رنگ های روشن مانند رنگ موی بلوند، نیاز به روشن تر کردن موهای خودتان دارید. در این ویدئو از عروس هیرکالر  به شما نمونه ای از ترکیب رنگ روی پایه 6 را آموزش خواهیم داد.

  ترکیبات لازم برای رنگ مو روی پایه 6

  رنگ موی شکلاتی 6/7 زوم آپ حجم اصلی
  رنگ موی طبیعی N3-4/0 زوم آپ 1/2 حجم اصلی
  ماهاگونی 6/5 زوم آپ 3 الی 4 سانت

  رنگساژ برای گرفتن نارنجی مو

  یکی از روش هایی که میتوانید نارنجی موها را با آن بگیرید رنگساژ کردن موها است. البته این راهکار زمانی به کمک شما می آید که میزان نارنجی شدن موها خیلی عمیق نباشد. رنگساژ همانطوری که میدانید ترکیبی از رنگ مو + شامپو یا گاهی آب + اکسیدان است. ترکیب این سه ماده به شما کمک می‌کند تا رنگ نارنجی بیرون زده از موهایتان را به خوبی کاور کنید.
  البته برای این که در رنگ کردن موهایتان به چنین مشکلی بر نخورید بهتر است از پودر دکلره مناسب و مرغوب استفاده کنید تا موهایتان بهتر به پایه برسد و نارنجی نشود.

  •  از رنگ موی قهوه ای روشن استفاده کنید: 
    استفاده از رنگ موی بلوند خاکستری متوسط روش خوبی برای کاهش رنگ نارنجی موها و تبدیل آنها به رنگ قهوه‌ای روشن است. استفاده از این رنگ مو روی موهای نارنجی تیره، تناژ نارنجی مو را خنثی می‌کند. در عین حال موها  بیش از حد روشن نمی شود و  سایه قهوه‌ای روشن ملایمی روی مو ایجاد می شود.
  • استفاده از رنگ موهای تیره:
   استفاده از رنگ موهای تیره زمانی به کمک شما می آید که موهایتان نارنجی زیادی دارد و یا لکه های نارنجی روی مو باقی مانده باشند. می‌توانید رنگ مویی انتخاب کنید که به رنگ طبیعی موهای شما نزدیک باشد یا رنگ تیره‌ای باشد که به طور موثر تناژ نارنجی موها را بپوشاند. برای این کار رنگ موی مناسب موهای خود را تهیه و به اندازه کافی با اکسیدان مخلوط کنید. سپس موهای خود را به لایه‌های مساوی تقسیم کنید و رنگ مو را به طور کامل روی موها بزنید. اجازه دهید به مدت زمان لازم، بر روی موها بماند و سپس با آب بشویید. در این موارد بهتر است اگر دچار چنین مشکلی در خانه شده اید به سالن آرایشگاه مراجعه کنید و از متخصص مو کمک بگیرید تا موهایتان آسیب بیشتری نبیند.
  • شامپو بنفش:
   رنگ بنفش بهترین انتخاب برای از بین بردن تناژ زرد و نارنجی موها است. این نوع شامپو حاوی رنگدانه بنفش است که می‌تواند تناژ زرد یا نارنجی موها را خنثی و موها را یکدست کند. برای استفاده از شامپو بنفش ابتدا موهای خود را با آب داغ خیس کنید تا کوتیکول‌ها باز شوند؛ سپس شامپوی بنفش را بر روی موها ماساژ دهید و بعد از مکث  بین 15 تا 20 دقیقه با آب سرد بشویید.
  والوار
  آخرین کلاس آموزش درمان مو