۰
  هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.
 • رنگ موی بلوند مرواریدی ترند 2023

  رنگ موی بلوند مرواریدی ترند 2023

  رنگ موی بلوند مرواریدی، با ایجاد ظاهری خاص و منحصر به فرد، می‌تواند زمینه ساز تغییری بزرگ در چهره شما باشد. اگر شما هم در دسته افرادی هستید که به دنبال تغییرات ریسکی و جذاب هستند، انتخاب این رنگ مو، پیشنهاد ما برای درخشش هرچه بیشتر شماست. در این ویدئو از عروس هیرکالر ترکیب رنگ موی بلوند مرواریدی را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد که امیدواریم از تماشای آن نهایت لذت و بهره را ببرید.

  ترکیبات لازم رنگ موی مرواریدی

  رنگ موی مرواریدی 12/21 زوم آپ حجم اصلی
  رنگ موی خاکستری A8-9/11 زوم آپ 1/6 حجم اصلی
  رنگ موی ماهاگونی 6/5 زوم آپ 1 سانت

  رنگ موی مرواریدی به چه رنگ پوستی می آید؟

  • قبل از این که موهایتان را به رنگ مرواریدی در آورید باید مطمئن شوید که تناژ مرواریدی با رنگ چشم و رنگ پوستتان هارمونی دارد. 
  • رنگ موی مرواریدی مناسب با رنگ پوست سفید است و ترکیب جذابی ایجاد میکند. 
  • رنگ چشم روشن آبی یا سبز هم هارمونی بسیار زیبایی با این رنگ مو دارد.

  چند نکات برای افزایش ماندگاری رنگساژ

  • استفاده از شامپو ضد زردی :
   شامپوهای ضد زردی که معمولا بنفش رنگ هستند، می‌توانند در حفظ رنگ موی شما بسیار کمک کننده باشند. برای استفاده از این شامپوها، ابتدا موهایتان را با شامپو عادی بشویید و از تمیزی آن‌ها اطمینان حاصل کنید. سپس شامپوی ضد زردی را استفاده کنید و برای 3 تا 4 دقیقه آن را روی موهای خود ماساژ دهید. در آخر حتما از نرم کننده یا ماسک مو استفاده کنید. 
   شامپوهای ضد زردی، حتی زمانی که دکلره خام روی موها باقی مانده، باعث رفع تناژ زردی می‌شوند و درخشش و جذابیت خاصی به موهایتان می‌بخشند. 

  •  شامپوهای تثبیت کننده:
   کاربرد شامپوهای تثبیت کننده و ضد زردی کاملا متفاوت است و شما نمی‌توانید این شامپوها را به جای هم استفاده کنید. شامپوهای تثبیت کننده رنگ مو، فرمولاسیون خاصی دارند که علاوه بر شستشوی موها و از بین بردن آلودگی و چربی، باعث حفظ رنگ موها و افزایش ماندگاری آن‌ها می‌شوند. در حالی که شامپوهای ضد زردی قدرت پاک‌کنندگی ندارند و تاثیر عمده آن‌ها روی از بین بردن تناژ زردی رنگ مو متمرکز شده است. 
  • جلوگیری از شست و شوی بیش از حد موها:
   تا 3 روز بعد از رنگ یا رنگساژ، از شستشوی موهایتان خودداری کنید. این کار مدت زمان ماندگاری رنگ را روی موهایتان افزایش می‌دهد.
  والوار
  آخرین کلاس آموزش درمان مو