۰
  هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.
 • رنگ موی زیتونی نقره ای روی پایه 7.5 و 8 دکلره

  رنگ موی زیتونی نقره ای روی پایه 7.5 و 8 دکلره

  اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید با تغییر فصل رنگ موهایتان را عوض کنید، ما به شما رنگ موی زیتونی نقره ای را پیشنهاد می دهیم. وقتی صحبت از رفله رنگی نقره ای میشود، تصور همه این است که ما نیاز به پایه دکلره بالا و پلاتینه داریم در حالیکه برای داشتن رنگ مو زیتونی با رفبه سرد نقره ای فقط کافیه پایه مو شما ۷.۵ یا ۸ باشد. با این ترکیب رنگ از تغییر خود شگفت زده می شوید! در این ویدئو از عروس هیرکالر شما ترکیب رنگ زیتونی نقره ای را مشاهده می کنید که امیدواریم از تماشای آن نهایت لذت را ببرید.

  ترکیبات لازم رنگ موی زیتونی نقره ای

  رنگ موی زیتونی M7-8/7 زوم آپ حجم اصلی
  هایلایت نقره ای 12/12 زوم آپ 1/3 حجم اصلی
  ماهاگونی 5/5 زوم آپ 2 الی 3 سانت

  آیا ترکیب رنگ زیتونی برای من مناسب است؟

  این رنگ برای هرسنی می‌تواند مناسب باشد. دلیل این مسأله هم امکان ترکیب آن با سایر رنگ‌ها است. برای مثال خانم‌هایی که سن بالایی دارند، می‌توانند از رنگ زیتونی دودی استفاده کنند. به زنان جوان‌تر نیز توناژهای تیره‌ بیشتر می‌آید.
  اما برخی مواقع سازگاری رنگ مو زیتونی با رنگ پوست افراد مورد سؤال است. باید گفت این رنگ در خود مخلوطی از رنگ‌های قهوه‌ای و سبز را دارد. این ویژگی نیز به آن طبعی سرد می‌بخشد. پس افرادی که پوست سبزه یا برنزه دارند، با انتخاب زیتونی بسیار زیبا خواهند شد. به خانم‌های دارای پوست روش نیز رنگی مانند قهوه‌ای زیتونی تیره، جذابیت زیادی می‌بخشد. البته برای انتخاب رنگ مناسب باید از اطلاعات کامل در مورد رنگ مو بهره‌مند باشید.

  نکات مهم برای رنگ موهای زیتونی

  • برای رسیدن به رنگ مورد نظرتان در طیف زیتونی در بیشتر ترکیب‌ها موهای شما باید به پایه‌ی‌ 8 یا 9 برسد. بنابراین اگر موهایتان قبلاً دکلره و رنگ دارد برای دوباره رنگ کردن، حتماً به سالن حرفه‌ای مراجعه کنید تا از آسیب به موهایتان جلوگیری کنید.
  • بعد از دکلره و رنگ کردنِ موهایتان به رنگ روشن، بهتر است به طور مرتب و روتین از ماسک‌های آبرسان مخصوص موهای رنگ شده و سرم‌های مو استفاده کنید. با قرار دادنِ این محصولات در روتین مراقبتی مو به حفظ درخشندگی رنگ موهایتان و جلوگیری از آسیب به آنها کمک خواهید کرد.
  • سعی کنید پس از رنگ کردنِ موها تا مدتی استفاده از وسایل حرارتی مو را به حداقل برسانید تا از خشکی ساقه‌های مو جلوگیری کنید.
  • برای شستشوی موها بعد از رنگ کردن، پیشنهاد می‌کنیم از شامپوهای فاقد سولفات مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید تا دوام رنگ موهایتان بیشتر شود.
  والوار
  آخرین کلاس آموزش درمان مو